Πάτρα_WARez_GR - The Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

πρόβλημα

3 posters

Go down

πρόβλημα Empty πρόβλημα

Post  anwnymh bats Thu Jan 14, 2010 1:35 pm

1. hi ξανά,με το που κάνω log in,εκτός από τα κορίτσια που τα βλέπω πάνω πάνω,πετάγονται ξαφνικά την ώρα που γράφω και στην μέση της οθόνης.Μιλάω γι'αυτές που κρατάνε το.......τους.Δεν με ενοχλούν οι κοπέλες αλλά όταν συγκεντρώνομαι θα προτιμούσα να μην πετάγονται ξαφνικά ή τουλάχιστον βάλτε τις να κρατάνε τίποτα άλλο. 2. Έχω μονίμως μικρές οθόνες με errors στο κέντρο της οθόνης μου και κάτω. 3. Οι επιλογές των χρωμάτων στα γράμματα δεν νομίζω ότι είναι σωστές, γιατί με το μαύρο φόντο, είναι σχεδόν όλες κουραστικές εκτός του brown. 4. Εκεί που λέτε δημιουργία forum θα μπορούσα να ανοίξω κάποιες νέες στήλες;

Για να κερδίσετε ίσως χρόνο στο να τα διορθώσετε αυτά αν φυσικά το θέλετε, πείτε μου πού μπορώ να βοηθήσω. Τουλάχιστον τα κορίτσια να ελεχθούν λιγάκι...... Smile

Βρήκα ένα τρόπο να μικραίνω τη μεσαία οθόνη ώστε να φαίνεται η μία κοπελιά μόνο από τη μέση και πάνω αλλά και πάλι δεν με ικανοποιεί το αποτέλεσμα Sad(

Ευχαριστώ


Last edited by anwnymh bats on Thu Jan 14, 2010 1:39 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : .............)
anwnymh bats
anwnymh bats

Posts : 142
Points : 653
Join date : 2010-01-13
Location : in & out

Back to top Go down

πρόβλημα Empty Re: πρόβλημα

Post  Admin Thu Jan 14, 2010 1:49 pm

κάτι έχεις κολλήσει γενικά.δεν υπάρχουν "κορίτσια".που να έχουν τοποθετηθεί από εμένα.θα πρωτινά να κάνεις έναν έλεγχο στο μηχάνημα σου

Admin
Admin

Posts : 7
Points : 10
Join date : 2009-12-02

https://patrawarez.forumgreek.com

Back to top Go down

πρόβλημα Empty Re: πρόβλημα

Post  anwnymh bats Thu Jan 14, 2010 2:19 pm

Admin wrote:κάτι έχεις κολλήσει γενικά.δεν υπάρχουν "κορίτσια".που να έχουν τοποθετηθεί από εμένα.θα πρωτινά να κάνεις έναν έλεγχο στο μηχάνημα σου

πάνω πάνω στο forum είναι 2 γυμνές.Φαίνονται τα στήθη τους και κρατούν το πράμα τους. Ανάμεσά τους υπάρχει το patra warez.Μόνο του μπήκε;Το λογότυπο του forum είναι.

το μηχάνημα καλά κρατεί.
anwnymh bats
anwnymh bats

Posts : 142
Points : 653
Join date : 2010-01-13
Location : in & out

Back to top Go down

πρόβλημα Empty Re: πρόβλημα

Post  Admin Thu Jan 14, 2010 2:43 pm

[img][/img]πρόβλημα %CE%A0%CF%81%CF%8C%CF%87%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%BF04

Admin
Admin

Posts : 7
Points : 10
Join date : 2009-12-02

https://patrawarez.forumgreek.com

Back to top Go down

πρόβλημα Empty Re: πρόβλημα

Post  anwnymh bats Thu Jan 14, 2010 2:47 pm

Admin wrote:[img][/img]πρόβλημα %CE%A0%CF%81%CF%8C%CF%87%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%BF04

πανω πάνω αλήθεια λέω.φοράνε 2 μεγάλα καπέλα κόκκινα,δερμάτινες μπότες,έχουν ανοίξει τα πόδια τους και αγγίζουν το τέτοιο τους.ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.Σε λίγο πάω για δουλειά.Σε ρώτησα και κάτι δεν απάντησες αν μπορώ από τη δουλειά μου κλπ.

Ποστάρω κάτι που έγραψα και φεύγω
anwnymh bats
anwnymh bats

Posts : 142
Points : 653
Join date : 2010-01-13
Location : in & out

Back to top Go down

πρόβλημα Empty Re: πρόβλημα

Post  axl100 Thu Jul 15, 2010 1:55 am

xaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxa

ax
xxaxaxxaxaxaxaxa
xa
ax
xa
ax
ax
xa
x


xa
xxxa
x
a
maraki eisai ola ta lefta

axl100

Posts : 2
Points : 4
Join date : 2009-12-06

Back to top Go down

πρόβλημα Empty Re: πρόβλημα

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum